Hledá se Administrativní pracovník / Asistentka jednatele

Vážené uchazečky, čtěte prosím pozorně tento úvodní odstavec. Tato pozice není vhodná pro absolventky.Praxe minimálně 20 let v libovolném administrativním oboru je bezpodmínečná. Prosím važte svého i našeho času a neodpovídejte na tuto pozici, pokud tuto podmínku nesplňujete.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora jednatele společnosti: Příprava dokumentů pro účetní kancelář; Vedení korespondence a komunikace s úřady, obchodními partnery, zaměstnanci; Organizace dokumentů; a další běžná činnost spojená s vedením společnosti.
  • Dělat jednateli společnost při obchodních setkáních, na pracovních cestách v zahraničí, na firemních večírcích, apod.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenost práce v oboru administrativy.
  • Dobré zanlosti v ovládání práce s počítačem (včetně Microsoft Office)
  • Řidičský průkaz - aktivní řidič!
  • Časová flexibilita

Podmínky:

  • 30 000 – 45 000 (čisté)
  • Firemní telefon
  • Firemní automobil
  • Lokalita pracoviště: Jílové u Prahy

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete prosím CV s fotografií a případně pár slov o sobě.

Společnost
ISPAS ltd.
Adresa
Masarykovo náměstí 1, Jílové u Prahy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Služby, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Recepční, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel