Jsme českou mlékárnou se sídlem v Poděbradech se zaměřením na výrobu mléčných výrobků, tvarohů, tvarohových dezertů, pomazánek a jogurtů pod značkou MILKO. Náš druhý závod v severočeském Varnsdorfu je specializovaný na výrobu sýrů.

Hlavní účetní

Požadavky:

  • SŠ / VŠ, ekonomický obor
  • Odborná praxe alespoň 5 let, praxe ve výrobní firmě výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Základní znalost AJ nebo NJ
  • Pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví společnosti podle platné legislativy, tvorbu metodiky
  • Zpracování měsíční a roční účetní uzávěrky, kontrola vstupních podkladů, kontrola vazby zaúčtovaných dokladů
  • Odsouhlasení konečných zůstatků v hlavní knize
  • Zodpovědnost a řízení inventarizace podle platných předpisů
  • Kontrola cestovních dokladů
  • Kontrola kontace účetních dokladů
  • Zodpovědnost za tvorbu a předkládání veškerých daňových přiznání
  • Evidence a účtování leasingu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní zázemí české firmy
  • Dlouhodobou a perspektivní práci
  • Podporu při zaškolení
  • Mzda + prémie 20 %
  • 13. plat (vyplácen ve dvou polovinách před létem a Vánocemi)
  • Příspěvek na dojíždění až 3 000 Kč
  • Dotované stravování, výběr ze 3–5 jídel (cena menu pro zaměstnance jen 20 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Ocenění při životním a pracovním jubileu
  • Firemní akce

Společnost
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Adresa
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady – Poděbrady II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.