Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.
Společnost Mercedes-Benz Financial Services, která je součástí koncernu Daimler AG, patřící mezi deset největších nebankovních finančních společností v České republice v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici:

Product and Digital Solution Specialist

Kolegu, který má zájem o finanční a pojistné produkty, má zájem o nové trendy v oblasti on-line prodeje a digitalizace a má silné matematické a analytické myšlení. U nás budeš odpovědný za tvorbu inovativních produktů a spolupracovat s jednotlivými odděleními napříč firmou. Budeš hybnou silou úspěchu prodeje produktů našim zákazníkům, ovlivníš tak úspěch celé firmy a svoji práci uvidíš hned na produktech, které naši zákazníci využijí a splníš jejich očekávání (Best Customer Experience).

Náplň Tvojí práce

  • Vývoj, tvorba a správa finančních/pojistných/servisních produktů vč. přípravy kampaní ve spolupráci s importérem a dealery a vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých produktů/kampaní
  • Pravidelná účast na jednáních o nových produktech/kampaních ve spolupráci se Sales & Marketing kolegy, kolegy z importu a dealery
  • Zodpovědnost za interní schvalování nových produktů a kampaní vč. veškerých podpůrných kalkulací a výpočtu profitability konkrétních produktů
  • Testování nastavení produktů a úzká spolupráce s IT oddělením při jejich vývoji, správě a nasazení
  • Koordinace komunikace kampaní/akcí na dealery/prodejce ve spolupráci se Sales & Marketing
  • Odpovědnost za digitalizaci produktů v plném rozsahu „Digital Lending Model“
  • Spolupráce se Sales & Marketing na nových „customer journeys“ a digitálních řešeních
  • Externí a interní reporting související s Product Managementem
  • Ad hoc implementace změn souvisejících se změnami legislativy
  • Budeš součástí týmu, který má na starost mimo finančních produktů a digitálních řešení i oblast pojištění, servisních služeb a financování dealerů. Budeš se tak moci podílet i na rozvoji v těchto oblastech

Co od Tebe potřebujeme

  • VŠ ekonomického/technického směru, vhodné i pro absolventy
  • Angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem, němčina výhodou
  • MS Office na vynikající úrovni (Proffesional Skills)
  • Znalost SQL database výhodou
  • Silné analytické/matematické schopnosti a logické uvažování, chuť "poprat" se s čísly
  • Schopnost komunikovat s kolegy napříč firmou a kolegy z importu/dealerství
  • Pozitivní přístup k inovacím a novým technologiím a zájem o digitální/on-line řešení a trendy na trhu

Co bude Tvojí výhodou

  • Máš zkušenosti s product managementem a máš přehled o finančních/pojistných produktech na trhu
  • Dokážeš se vcítit do role zákazníka a odhadnout jeho potřeby
  • Máš znalosti daňové a právní problematiky ve svěřené oblasti
  • Máš zkušenosti s on-line prodejem
  • Jsi komunikativní a máš dobré vyjednávací schopnosti

Co u nás získáš

  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst s využitím nejnovějších technologií
  • Dynamickou práci v živém prostředí, budeš součástí revolučních změn, které nás čekají a které máš šanci ovlivnit
  • Atraktivní ohodnocení a řadu firemních benefitů vč. možnosti 13. a 14. platu

Adresa
Daimlerova 2296/2, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Leasingový specialista, Project Manager, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o., Boris Růžička