Hledáme sympatické a pracovité spolupracovníky:
1 ÚČETNÍ/ÚČETNÍHO DO NAŠICH PRAŽSKÝCH KANCELÁŘÍ A 2. DO NAŠÍ HODONÍNSKÉ POBOČKY.

Pošlete nám prosím svůj životopis a pár slov o sobě: napište nám o Vašich zkušenostech, o tom, co vás baví a o Vašich plánech.

ÚČETNÍ Praha a ÚČETNÍ Hodonín

Máte zájem o rozmanitou účetní práci v menší firmě s příjemnou pracovní atmosférou?
* NSG MORISON je středně velká poradenská společnost s několika menšími týmy s přátelskými neformálními vztahy.

Je pro Vás důležitá jistota práce?
* Na našem trhu působíme více než 25 let.

Chcete mít i čas na sebe a/nebo na svoji rodinu?
* Nabízíme flexibilní pracovní dobu a rozumné množství práce, kterou téměř vždy zvládnete v běžné pracovní době.

Pracovní náplň

  • Vedení účetnictví našich klientů (převážně v systému ABRA)
  • Kontrola a účtování faktur vystavených a přijatých, konfirmace pohledávek a závazků
  • Pokladna, banka a související účetní agendy
  • Agenda DPH
  • Zpracování měsíčních účetních závěrek, reportů a analýz
  • Spolupráce s daňovým poradcem
  • Možnost kombinovat klasické a mzdové účetnictví (není podmínkou)

Nabízíme

  • Odpovědnou a různorodou práci s příležitostí k profesionálnímu rozvoji
  • Dobré platové podmínky (podle Vašich zkušeností)
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů: tzv. Cafeteria, tj. možnost vybírat si individuálně benefity (sport, kultura, zdraví, vzdělávání…), Multisport karta, 7 dní volna nad rámec dovolené (5 sick days a 2 dny vánočního volna), možnost občasné práce z domova, flexibilní pracovní dobu, telefon i pro soukromé užívání s hrazeným neomezeným paušálem na volání + SMS a internetem 2 GB aj.
  • Zázemí stabilní české poradenské společnosti a dlouhodobou spolupráci
  • Pracovní místo s velmi dobrým dopravním spojením

Co byste měl/a splňovat

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetní problematiky a dlouhodobý zájem o účetnictví
  • Dobrá znalost MS Excel, zkušenost s prací v účetních systémech (ABRA je výhodou)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Spolehlivost a kontrola svojí práce před odevzdáním
  • Příjemné vystupování a pozitivní přístup

Datum nástupu: nejlépe ještě v létě, ale na dobré kandidátky/kandidáty počkáme

Společnost
NSG MORISON
Adresa
tř. Dukelských hrdinů 3653/1, Hodonín
Jakubská 647/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel