Společnost el nino parfum, s.r.o. je již více než 13 let silným velkoobchodním a maloobchodním dodavatelem parfémů a kosmetiky pro stovky klientů z celé Evropy.

PPC specialista/ka

Hledáme kolegy, kteří mají povědomí o internetovém marketingu a opravdový zájem o tento obor.

Náplň práce:

  • správa PPC reklamního formátu Adwords a Sklik
  • analýza efektivity a reporting vedení společnosti
  • copywriting

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost MS Office + internet
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • obchodní myšlení a vystupování, analytické myšlení
  • schopnost správně se jazykově vyjadřovat a psát srozumitelný text
  • spolehlivost, preciznost, samozstatnost, odolnost vůči stresu
  • ochota učit se a pracovat v týmu

Výhodou:

  • praxe výhodou, ale šikovného absolventa dokážeme zaškolit
  • znalost systémů PPC výhodou

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • zaučení uchazeče v daném oboru
  • zajímavou práci v marketingovém týmu
  • rozvoj dovedností a další vzdělávání (vč. jazykového kurzu)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, unišeky, dárkové poukazy, 13. plat, výroční benefity, firemní akce)

Místo výkonu práce: Nová Paka

Pokud máte zájem dozvědět se více o dané pozici, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na podrobnosti přímo na personálním oddělení společnosti. Kontakt: tel. 493 699 593, 735756767.

Společnost
el nino parfum, s.r.o.
Adresa
Pražská 1816, Nová Paka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 19 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

el nino parfum, s.r.o., Dominika Kožnarová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.