Letecká společnost ECLAIR Aviation, s. r. o. hledá do svého pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici: Samostatná/ý účetní

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru;
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office - zejména MS Excel;
• znalost účetní a daňové problematiky nutná, znalost mzdové agendy výhodou;
• praxe z pozice senior účetní výhodou;
• dobré komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;
• schopnost samostatně řešit přidělenou agendu, dodržovat termíny;
• bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.

Náplň práce:
• asistence u finančního řízení společnosti;
• příprava a zpracování účetních dokladů zejména pro fakturaci dle jednotlivých zakázek;
• evidence, monitoring a urgence pohledávek po splatnosti, řešení upomínek;
• kontrola plateb;
• řízení firemních účtů, bankovní platby;
• vedení pokladny společnosti;
• spolupráce na přípravě podkladů, výkazů, reportů apod. pro vedení společnosti;
• komunikace s externí účetní společností, bankou, dodavateli, klienty;
• ostatní účetně – administrativní činnosti.

Nabízíme:
• práci u perspektivní letecké společnosti;
• příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;
• odpovídající finanční ohodnocení;
• služební notebook, mobilní telefon;
• práci v profesionálním a přátelském kolektivu;
• nástup možný ihned;
• HPP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na neurčito.

Společnost
Eclair Aviation s.r.o.
Adresa
Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Eclair Aviation s.r.o., Iva Marková