Pro společnost podnikající v oblasti private equity a financí hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

- samostatné vedení podvojného účetnictví společnosti (mimo mzdové agendy):

- účtování obchodů s cennými papíry

- vystavování vydaných faktur podle předaných podkladů

- zpracování došlých faktur a vytváření platebních příkazů

- účtování bankovních výpisů

- evidence a účtování majetku

- daňová evidence, spolupráce s daňovými poradci

- zpracování účetních závěrek

- spolupráce s auditory a příprava podkladů na audit účetní závěrky

- výpomoc dle aktuální potřeby v rámci týmu back office

Požadujeme:

- vzdělání - minimálně ukončená SŠ s maturitou, optimálně ekonomického směru

- praxe na obdobné pozici minimálně 5 let

- znalost účetních a daňových předpisů

- schopnost samostatné práce

- spolehlivost a pečlivost

Společnost nabízí:

- kvalitní pracovní prostředí v úspěšné společnosti

- výbornou dopravní dostupnost

- možnost školení a odborného růstu

- motivující finanční ohodnocení

- možnost nástupu ihned

Společnost
Arca Capital Bohemia, a.s.
Adresa
Doudlebská 1699/5, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel