Obchodně-technický referent

dceřiná společnost nadnárodního koncernu s pevnou pozicí na českém trhu dodávající svým zákazníkům v ČR - především významným výrobním podnikům široký sortiment zboží z oblastí dopravní a manipulační techniky, zařízení skladů, provozů a kanceláří přijme úspěšného kandidáta na pozici

Vaše náplň práce:

  • komunikace se stávajícími klienty společnosti
  • příjem a zpracování zakázek
  • příprava nabídek a samostatné řešení obchodních případů
  • vyřizování reklamací

Požadujeme:

  • výborné komunikační schopnosti
  • SŠ nejlépe technického zaměření
  • orientaci na zákazníka
  • obchodní dovednosti
  • aktivní práci s PC
  • znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
  • ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • zázemí kapitálově silné, stabilní a renomované společnosti
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí

Nástup: ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vaše CV!

Společnost
Kaiser+Kraft,spol. s r.o.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.