Hledáme vedoucího pracovníka pro Nízkoprahového zařízení dětí a mládeže - kolegu či kolegyni, kteří by s námi chtěli společně pomáhat dětem a mládeži v Karviné

Výše úvazku: 1,0 HPP

Nástup: 1.10.2019

Mzda: 25.000,- Kč s možností odměn

Pracoviště: NZDM OÁZA, ul. Mírová 1434, Karviná

Náplň práce:

Vedení služby sociální prevence a vedení týmu pracovníků zařízení
Sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 26 let, které jsou ohroženy sociálně patologickými jevy
Zodpovědnost za kvalitu poskytované služby a její rozvoj

  • Vedení otevřené komunikace s klienty na různá témata
  • Práce s klienty napříč celým spektrem cílové skupiny
  • Účast na komunitním plánování, pracovních skupinách, prezentaci služby
  • Příprava obsahu projektových žádostí

Organizování volnočasových, vzdělávacích a preventivních aktivit
Zodpovědnost za vedení dokumentace, zpracování a aktualizace SQSS, metodik,
Práce převážně v odpoledních hodinách

Požadavky:

  • VŠ, VOŠ v sociálním oboru dle zákona 108/2006 Sb. - podmínkou
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, internet, sociální sítě)
  • Umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu,
  • Schopnost sebereflexe a práce na sobě
  • Znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi
  • Komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivita a dovednost vést tým
  • Kladný a vstřícný přístup k dětem a mládeži ohroženými rizikovým chováním, orientace v dané problematice
  • Odolnost vůči stresu
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Časovou flexibilitu, ochotu pracovat v odpoledních hodinách

Nabízíme:

  • Smysluplnou vedoucí pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení
  • Zajímavou práci ve stabilní organizaci
  • Práci v příjemném dynamickém kolektivu
  • Pravidelné individuální/skupinové supervize
  • Zapojení do realizovaných projektů
  • Možnost seberealizace, profesního i osobnostního růstu
  • Průběžné odborné vzdělávání a profesní rozvoj

Výhodou:

  • zkušenost s vedením malého kolektivu
  • Zkušenost s prací v oblasti sociálních služeb pro děti a mládež

Formální požadavky pro zařazení do výběrového řízení:

Strukturovaný životopis, motivační dopis o způsobu vedení NZDM a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete e-mailem do 20.září 2019 na adresu kancelar-zavinač-ademickyustav.cz předmět označte názvem "Výběrové řízení – vedoucí NZDM" nebo poštou na adresu Akademický ústav Karviná, Mírová 1434/27, 735 06 Karviná.

O zařazení do 2. kola VŘ budou uchazeči informováni telefonicky nebo e-mailem do 25.9.2019

Akademický ústav Karviná si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Akademický ústav Karviná, z.ú.
Adresa
Mírová 1434/27, Karviná – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Akademický ústav Karviná, z.ú., Ingrid Piskořová
724 112 344
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.