Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Application Support Specialist

Náplň práce

  • Zajištění správy provozu jednotlivých administrovaných aplikací
  • Poskytování konzultačních služeb a metodické řízení uživatelů aplikací
  • Zpracovávání podnětů ze strany uživatelů
  • Spolupráce s pracovníky z aplikačního vývoje a systémové správy
  • Správa interní znalostní databáze
  • Podílení se na řešení kritických provozních chyb
  • Řešení problémů/stížností jak interního tak externího charakteru

Požadujeme

  • Znalost principů transakčního zpracování a s tím souvisejících oblastí - výhodou
  • Obecná orientace v IT technologiích
  • Znalost anglického jazyka (písemnou i mluvenou formou)
  • Orientaci na zákazníka, houževnatost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem
  • Znalost MS Office
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Širokou škálu firemních benefitů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště – Praha 10 – Strašnická

S pozicí jsou spojeny případné pracovní pohotovosti.

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Global Payments Europe, s.r.o., Dagmar Rákosníková
+420 724 673 777