CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

V síti společnosti je aktuálně 26 hotelů. Firma byla založena v roce 2003. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více na www.cihs.cz).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým manažerem.

Senior Účetní

Co vás čeká

  • denní komunikace s dalšími odděleními
  • zaúčtování platebních karet
  • účtování přijatých faktur
  • vystavování faktur a následné přeúčtování
  • bankovní výpisy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • pečlivost, důslednost, smysl pro detail
  • rozvité komunikační dovednosti
  • znalost práce s PC, Exact výhodou
  • praxe na podobné pozici

Požadujeme

  • praxe v hotelnictví na podobné pozici vítána
  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrá znalost podvojného účetnictví podmínkou
  • dobrá znalost PC, MS Office

NABÍZÍME

  • bezplatné stravování v hotelové kantýně
  • školení v rámci hotelu a možnost osobního rozvoje
  • možnost zapojit se do benefit programu Multisport
  • příjemné pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností
  • pracovní uniforma
  • jazykové kurzy (aj/nj) zdarma
  • sleva na kadeřnické služby
  • 50 % sleva na hotelové masáže
  • Příspěvek na školné
  • Bonus za doporučení zaměstnanců
  • Volný vstup do pražské ZOO
  • Slevy v obchodě Blažek / Baťa, apod..
  • Možnost zapojení se do projektu Sportuj s námi!

Společnost
Don Giovanni Management s.r.o.
Adresa
Vinohradská 2733/157a, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.