Společnost poskytující sociální služby seniorům, osobám se zdravotním postižením a chronicky nemocným v jejich přirozeném prostředí

Sociální pracovník/vedoucí úseku Ostrava

VČELKA senior care o. p. s.

VČELKA senior care o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, kterým zachovává pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zachovává jejich soběstačnost dle individuálních možností jejich schopnosti a dovednosti. Poskytuje pomoc a podporu rodinám.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU V ROZVÍJEJÍCÍ SE ORGANIZACI?

CHCETE BÝT UŽITEČNÍ A POMÁHAT DRUHÝM?

CHCETE MÍT Z ODVEDENÉ PRÁCE DOBRÝ POCIT?

PAK NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele

- Zajištění efektivního fungování pobočky, vedení týmu

- Mapování potřebnosti služeb v daném regionu

- Provádění sociálních šetření

- Individuální plánování

- Poskytovat základní a odborné sociální poradenství

- Účast na poradách týmu a metodického vedení

- Práce v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006.

Požadujeme:

- Empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

- Schopnost práce v týmu

- Bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

- Vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, které jsou akreditovány pro výkon práce sociálního pracovníka

- Znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006.

- Praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)

- Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto

Nabízíme:

- Pracovního poměru ve stabilní organizaci

- Příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

- Smysluplnou práci

- Metodické vedení

- Nástupní plat odpovídající pozici sociálního pracovníka

- Osobní ohodnocení / odměny

- Další benefity

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Mazurová

Termín uzávěrky přihlášek: 15. července 2019

Předpokládaný datum nástupu: dle dohody

Pokud vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Místo pracoviště: Ostrava (Krameriova 5232/3, Ostrava - Třebovice)

Typ pracovního poměru: Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 26000 Kč/měsíc

Benefity: Mobilní telefon, notebook, stravenky, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, sickdays, 5 týdnů dovolené, individuální rozvržení pracovní doby, bonusy/prémie

Požadované vzdělání: min. vyšší odborné

Požadované jazyky: čeština (Výborná)

Zadavatel: Nezisková organizace

Společnost
VČELKA senior care o.p.s.
Adresa
Krameriova 5232/3, Ostrava – Třebovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

VČELKA senior care o.p.s., Alena Mazurová