Zakládáme si na budování dlouhodobých partnerství. S našimi kandidáty se snažíme pracovat dlouhodobě a průběžně.

Kandidáti pro nás nepředstavují pouhý výčet pracovních zkušeností a odborných znalostí v životopise. Snažíme se o individuální přístup.

Jsme si vědomi toho, že hledání nového pracovního uplatnění není jednoduché. Ve většině případů se jedná o zásadní životní situace. Snažíme se o to, aby naši kandidáti i v takovéto chvíli pocítili naši přidanou hodnotu. Samozřejmostí je pro nás osobní kontakt a poradenství v průběhu celého procesu recruitmentu, poskytování poradenství při úpravě životopisu a coaching pro účast na pohovorech u klientů.

Senior DevOps Engineer - zavádění DevOps - Brno

Senior DevOps Engineer - zavádění DevOps

Hledáme kandidáty na pozici DevOps Engineer pro českou společnost s globální působností, která se zabývá vývojem sofistikovaných řešení pro monitoring a a analýzu chování počítačových sítí na bázi datových toků.
Společnost byla zařazena agenturou Gartner do magického kvadrantu pro Network Performance Monitoring and Diagnostics.

Společnost se zabývá i vlastním výzkumem, spolupracuje s předními českými univerzitami.

Společnost sídlí v centru Brna.

Popis pozice

  • pozice zodpovídá přímo řediteli společnosti
  • vybudování DevOps v rámci společnosti, přijatý kandidát bude prvním členem DevOps týmu
  • vytvoření návrhu koncepce a nástrojů pro DevOps a jejich implementace
  • péče o interní nástroje používané vývojovými týmy
  • práce na rozvoji automatizace v rámci společnosti
  • úzká spolupráce s developery a vývojovými týmy, team leadery týmů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s DevOps
  • dobrou znalost Linux, Bash a Python
  • znalost a orientace v oblasti virzutalizace (VMWare)
  • znalost nástrojů pro orchestraci a deployment, např. Kubernetes nebo Docker
  • znalost AJ min. na úrovni porozumění psanému textu

Nabízíme

  • možnost zavedení DevOps, být prvním členem týmu a ovlivnit další směřování společnosti
  • další profesní rozvoj
  • možnost spolupracovat na unikátních produktech a řešeních
  • možnost spolupracovat na výzkumných projektech ve spolupráci s univerzitami
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost homeoffice po dohodě
  • dog-friendly kanceláře
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • Multisport karta
  • účast na firemních akcích
  • moderní kanceláře v centru Brna bez open space

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis nebo LinkedIn profil společně s telefonním číslem na uvedenou emailovou adresu.

Pro širší nabídku pozic navštivte https://www.dcgdeltaconsulting.com

Společnost
D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

D.C.G. DELTA Consulting Group s.r.o., Ing. Miroslava Barčová
777 905 608
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.