TZMO Czech Republic, s.r.o. - společnost nadnárodního holdingu TZMO s. a.
Přijme do svého týmu:

Specialista marketingu

Náplň práce:

  • spolupráce na kampaních a projektech;
  • příprava vstupu výrobků na český trh;
  • komunikace s agenturami;
  • příprava marketingových materiálů (grafika, tisk);
  • koordinace firemní účasti na odborných akcích;
  • koordinace a příprava produktových školení;
  • správa dat a produktových informací;
  • správa marketingového skladu;
  • administrace webových stránek.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání;
  • zkušenost z marketingu minimálně 2 roky;
  • zkušenost s řízením a koordinací marketingových kampaní a projektů;
  • praxe s pořádáním akcí a školení, produkcí mktg materiálů;
  • kreativní myšlení a smysl pro grafický design;
  • zkušenost s psaním textů a informačních materiálů;
  • zkušenost s komunikací s agenturami;
  • výborné komunikační a stylistické schopnosti, týmový hráč;
  • AJ na komunikativní úrovni (komunikace s mateřskou společností na denní bázi, překlady produktových textů);
  • pečlivost, proaktivita, samostatnost, spolehlivost;
  • znalost práce na PC (MS OFFICE);
  • ochota učit se novým věcem (a že jich bude:-);
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr;
  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti;
  • odpovídající mzdové ohodnocení;
  • zaměstnanecké benefity – telefon, stravenky, příspěvek na pojištění, příspěvek na kulturu či sport;
  • místo výkonu práce: Praha.

Ideální termín nástupu:

  • 1. 9. 2019 nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám motivační dopis a Váš strukturovaný životopis.

Společnost
TZMO Czech Republic s.r.o.
Adresa
Vlastibořská 2789/2, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Product Manager, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel