Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

Finanční ředitel/ředitelka/CFO

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost z oblasti strojírenství sídlící východně od Brna. Pro zajištění komplexního a kvalitního fungování společnosti nyní hledáme nového člena vrcholového managementu Finančního ředitele/ředitelku/CFO:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kompletní zodpovědnost za finanční řízení společnosti
  • Plánování rozpočtu a forecastu závodu
  • Nastavení a dodržování efektivních controllingových procesů
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti a s ředitelstvím v Rakousku
  • Zástupce firmy vůči autoritám / prokurista
  • Mzdové účetnictví
  • Zodpovědnost za roční uzávěrku
  • Zodpovědnost za rozvoj a dodržování managementu kvality (QMS)

VÁŠ PROFIL:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, účetnictví či controllingu
  • Minimálně 5 let zkušenosti v účetnictví a controllingu (nejlépe v mezinárodní společnosti)
  • Znalosti mzdového účetnictví a přidružené právní legislativy
  • Velmi dobré IT znalosti (SAP, MS Excel)
  • Silné numerické a analytické dovednosti
  • Smysl pro detail, přesnost, zodpovědnost a samostatnost
  • Týmový hráč
  • Výborné komunikační dovednosti a plynulá znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • Samostatná, zodpovědná pozice ve vrcholovém managementu
  • Zázemí nadnárodní společnosti se silným portfoliem klientů
  • Možnost odborného růstu a podpora ve studiu jazyků v rámci pracovní doby s cílem získání certifikátu
  • Zaměstnanecké stravenky
  • Příspěvek na soukromé pojištění

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Vrcholový management, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

TRESCON Executive Search s.r.o., Karolína Popelková
Radnická 14/16, 60200 Brno, Česká republika
+420 702 147 141