Firma Wienerberger eurostroj je dceřinou společností světového koncernu Wienerberger, který je předním výrobcem konstrukčního a fasádního zdiva, keramické a betonové dlažby, střešní krytiny, keramických a plastových potrubí.

My v Eurostroji se zaměřuje na výrobu náhradních dílů, kompletních technologických celků, opravy a repase výrobních technologií zpracovávajících cihlářskou surovinu. Naše výrobky jsou převážně z konstrukční oceli, případně zušlechtěných, otěruvzdorných ocelí a nerezových materiálů.

PROJEKTOVÝ MANAGER

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (ž/m) pro společnost Wienerberger eurostroj, spol. s r.o.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude koordinace projektů např. v oblasti inovací produktů či rozvoje zaměstnanců. Spolupráce s jednatelem společnosti při tvorbě procesů, koordinace strategických jednání a spolupodílení se na vytváření strategie společnosti.

  • Jste ochotni převzít odpovědnost za svá rozhodnutí v rámci technických, finančních a personálních oblastí řízení strategických projektů?
  • Umíte si připravit kvalitní podklady k jednání se zákazníky?

OČEKÁVÁME

  • energickou osobnost s vysokoškolským vzděláním (technický směr výhodou)
  • zkušenosti na technické pozici výhodou, ideálně ze strojírenství
  • schopnost sebereflexe a angažovanosti v samostatném rozvoji
  • angličtinu na komunikativní úrovni, min. B2
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

NABÍZÍME

  • zajímavou práci v úzké spolupráci s vedením společnosti
  • profesní rozvoj, kariérní růst v rámci společností koncernu Wienerberger
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, firemní akce, aj.

Společnost
Wienerberger s.r.o.
Adresa
České Budějovice
Teplice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Project Manager, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wienerberger s.r.o., Barbora Mertlová