Co vás čeká

Hledáme silnou a charismatickou osobnost s pevnou rukou, nadšením a odhodláním se starat o naši firmu jako o vlastní. Vaším jediným přímým nadřízeným bude majitel společnosti a CEO Karel Kornfeil, který je zakladatelem společnosti a jen tak do důchodu nepůjde. Práce technického ředitele je rozhodně pestrá, složitá, někdy otravná a hlavně zodpovědná. Vaše strategie ovlivňuje chod celé společnosti v každém jejím směru, proto hledáme člověka s vizí dlouhodobé spolupráce v desítkách let.

Vaší pracovní náplní bude:

Strategické řízení oblasti rozvoje výroby

Řízení vývojových aktivit v rámci produktového portfolia

Spolupráce na celkovém řízení a zajištění bezproblémovém chodu výroby s ohledem na stanovené cíle

Spolupráce s oddělením nákupu a obchodu s cílem zajistit dodávky zákazníkům dle jejich specifikace

Optimalizace postupů a procesů výroby z hlediska technologie, produktivity a kvality

Implementace a ověřování nových výrobních postupů, technologií a softwarů

Zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby

Řízení a koordinace technických a investičních projektů v rámci organizace

Řízení zpracování, vyhodnocení a kontrola technické a projektové dokumentace pro výrobu.

Sledování vývoje techniky a technologií u konkurence

Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace

Překládání návrhů na optimalizaci výrobních procesů s cílem zvýšit kvalitu výrobků a snížit náklady

Koordinace údržby technologického vybavení i budov

Výběr dodavatelů všech služeb týkající se provozu společnosti – plyn, elektřina, technické plyny atd.

Výběr a implementace nástrojů pro výrobu nových produktů

Monitoring aktuálních technických trendů a vyhledávání vhodných dodavatelů nových technologií

Zabezpečení softwarové kontinuity organizace ve smyslu sjednocení používaných nástrojů

Řízení činnosti mistrů výroby a zásobování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ technického směru – strojírenství, elektrotechnika, automatizace

Nejméně 5 let praxe na obdobné pozici

Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Znalost managementu rizik a kvality

Znalost finančního plánování

Zkušenosti s vedením menšího týmu

Silné organizační a komunikační dovednosti

Aktivní přístup k řešení problémů

Všeobecný přehled o trendech ve strojírenství – efektivita výroby, organizace práce

Co vám můžeme nabídnout

Fixní plat 50 000 – 80 000 Kč dle zkušeností + motivační ohodnocení za snižování nákladů

Smlouvu na dobu neurčitou s vizí dlouhodobé spolupráce

Služební vozidlo, mobilní telefon dle výběru, notebook

Důchodové připojištění, jazykové kursy a běžné benefity jako stravenky

Místo výkonu práce: Čejč, okres Hodonín

Nástup: podzim 2019

Společnost
Kornfeil spol. s r.o.
Adresa
Čejč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel