Významná společnost Bohemia Faktoring, a.s., se sídlem Letenská 121/8, 118 00 Praha 1 – Malá Strana, hledá, v rámci významného rozšíření své agendy související se správou bankovních pohledávek, do svého týmu nové kolegy na pozici administrativní pracovník. Pozice je vhodná také pro absolventy. Hledáme kandidáty, kteří jsou pečliví, pracovití a samostatní členy týmu s otevřeností k výzvám.

Administrativní pracovník

Požadujeme:

  • Úplné středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo právního směru
  • Pečlivost, důslednost, zodpovědnost, aktivní a pozitivní přístup
  • Znalost práce s PC (Word, Excel) na dobré uživatelské úrovni
  • Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s hromadnou správou většího množství pohledávek, znalost jednotlivých fází vymáhání, především soudní nebo exekuční

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí významné společnosti působící dlouhodobě na českém trhu
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v profesionálně zaškoleném kolektivu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Práci s mladým kolektivem
  • Příležitost pro absolventy bez praxe

Náplň práce:

  • Vypracování dokumentů v rámci správy pohledávek
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • Komunikace se soudy, insolvenčními správci, notáři, bankami a exekutory

Společnost
Bohemia Faktoring, a.s.
Adresa
Letenská 121/8, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Administrativní pracovník, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.