Společnost MSI byla založena v roce 1991 a v současné době patří k předním distribučním firmám s cukrovinkami v České republice i v zahraničí. Hlavními produkty jsou zábavné cukrovinky, jako jsou například cukrovinky s hračkou, různé druhy lízátek a žvýkaček, ale také želé a pendreky. Společnost vyvíjí tyto produkty pod vlastními licencemi.

Kreativní grafička/grafik

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou v oboru

- výtvarné nadání podmínkou

- velmi dobrá znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign

- kreativní myšlení

- pečlivost, zodpovědnost, pracovitost a ochota, samostatnost

- chuť učit se novým věcem

- angličtina – alespoň mírně pokročilý

- vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

- kreativní design obalového materiálu pro dětské produkty a příprava do tisku

- brandová a licenční grafika

- tvorba katalogů

- focení výrobků a následná úprava fotek

Nabízíme:

- práci na plný úvazek

- odpovídající platové podmínky

- zázemí úspěšné, stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

- příjemné prostředí, přátelský kolektiv

- práci na zajímavých projektech

- benefity: stravenky, příspěvek na dovolenou, 3 dny zdravotní volno

- pejsek vítán, velký prostor k venčení, pro zaměstnance možnost koupání v letním bazénu

- termín nástupu 1.9.2019, zapracování dle domluvy

Společnost
MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL, spol. s r. o.
Adresa
Masarykova 118, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL, spol. s r. o., Lucie Stašková
+420 606 703 027