Společnost AQUATIS a.s. - inženýrská a konzultační společnost působící v oblasti vodního hospodářství a životního prostředí. V současnosti bychom rádi rozšířili náš kolektiv.

Samostatný účetní / samostatná účetní

Co vás čeká

Vedení účetnictví spojeného s provozem společnosti ( účtování faktur, banky, majetek , služební cesty, inventarizace účtů, zpracování přiznání k DPH, spolupráce se mzdovou účetní)

Spolupráce na účetních závěrkách, účtování slovenské organizační složky

Zpracování statistických výkazů, příprava podkladů pro konsolidace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání ekonomického směru

Praxe v účetní oblasti alespoň 3 roky

Znalost účetních a daňových předpisů

Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s organizačními složkami zejména SR - vítána

Znalost AJ - komunikativní úroveň výhodou

Ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

Pružnou pracovní dobu

Zaměstnanecké benefity ( dovolená 5 týdnů, stravenky)

Jazykové vzdělávání

Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace

Společnost
AQUATIS a.s.
Adresa
Botanická 834/56, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AQUATIS a.s., Dana Kopecká