Nicholson International je personálně-poradenská společnost zaměřená na aktivní vyhledávání schopných manažerů a kvalifikovaných odborníků pro úspěšné české i mezinárodní společnosti působící ve středoevropském regionu. Na český a slovenský trh jsme vstoupil v roce 1993 a patříme k jeho tvůrcům v oblasti pravidel, metod a etiky přímého vyhledávání.

Snažíme se, aby setkání s lidmi, kteří pro Nicholson International pracují, bylo příjemnou a užitečnou zkušeností.

Senior účetní

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu s centrálou v Německu, který má v ČR více výrobních závodů s několika tisíci zaměstnanci a miliardovými obraty, hledáme schopného a samostatného účetního do nově vznikajícího centra (finance, IT, vývoj) v Praze.

Náplň práce:

- spolupodílení se na zpracování finančního účetnictví výrobní firmy
- sestavování účetních závěrek a přiznání
- řešení "sofistikovanějších" a nestandardních účetních operací
- komunikace s orgány státní správy
- úzká spolupráce s dalšími kolegy v ČR i Německu
- koordinace a pomoc se zapracováním "juniornějších" (nových) kolegů

Požadujeme:

- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
- praktická znalost informačního systému SAP
- minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou, dobrou znalost práce na PC, práce s programy MS Office a účetními programy
- velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, daňových předpisů, praxi v tomto oboru
- schopnost pracovat samostatně, komunikativní znalost Aj., znalost Nj. silnou výhodou

Nabízíme:

- odborně zaměřenou práci pro zavedenou, rostoucí firmu v menším kolektivu a příjemném prostředí na P6
- možnost profesního rozvoje a růstu

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce.

Společnost
Nicholson International Czech Republic , s.r.o.
Adresa
Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Nicholson  International  Czech  Republic ,  s.r.o., Matěj Pomahač
Trojická 1911/9, 12000 Praha – Nové Město, Česká republika