Děláme softwarové produkty pro brokery a finanční instituce ale žádné informační systémy ani nic podobného. Nemáme rádi bodyshopping. Pracujeme na obchodní platformě a na systémech kolem ní, které využívají například umělou inteligenci, zpracování přirozeného jazyka nebo matiku.

Product Manager pro FinTech

CryptoMood - To je název našeho nejnovějšího produktu, který nám vyrostl pod rukama a těší se velké oblibě testerů a investorů.
Jde o aplikaci s umělou inteligencía propracovanými NLP/NLU algoritmy, pro automatizované vyhodnocení zpráv a nálady na trhu, převážně na tom kryptoměnovém. Produkt je dostupný jako mobilní aplikace pro Android i iOS a taky jako desktopová aplikace pro Windows a macOS.
CryptoMood je spinoff mateřské společnostiTuring Technology, kde nás momentálně je skoro 20 a hledáme mezi nás někoho, pro koho práce není jen povinností, ale i zálibou. Vzorek teamu si můžeš prohlédnout například tady: https://cryptomood.com/#team
Nikdy Tě do práce nutit nebudeme, nebudeme se Tě snažit uměle motivovat, ale budeme se snažit, aby Tě práce bavila a naplňovala stejně jako nás ostatní a bude mi záležet na tom, aby si se rozvíjel a zlepšoval.

Budeš také spolupracovat s naším CEO Filipem Korbelem a s naším CTO Amirem Mamaghanim.

Náplň práce:

- analyzovat a integrovat externí specifikace zákazníků
- určování priorit pro vývoj napříč celou firmou
- zodpovědnost za produktovou roadmapu a její management
- spolupráce s příslušnými týmy napříč UX, vývojáři, prodejem a marketingem
- vytváření efektivní strategie a dlouhodobých plánů produktu
- průzkum trhu – vytváření cenové nabídky
- zpětná vazba produktovým týmům

Požadovaná kvalifikace:

- BÝT MOSTEM SPOJUJÍCÍM VÝVOJÁŘE, PRODEJCE A ZÁKAZNÍKA
- ZKUŠENOST S VÝVOJEM APLIKACE A SOFTWARU (i mobilní appky)
- zkušenosti s produktovým managementem ideálně s appkami
- silné analytické a kvantitativní dovednosti
- schopnost interpretace dat a trendů
- technická plynulost – schopnost porozumět a diskutovat o architektonických konceptech, plánovat kompromisy a nové příležitosti s vývojáři
- vynikající schopnost komunikace a spolupráce
- zkušenosti s využitím dat a metrik pro zálohování předpokladů a tvrzení obchodní hodnoty
- zákaznický přehled a inovace

Co nabízíme:

- platové ohodnocení 60- 80tis.
- zkušenosti s nejnovějšími technologiemi
- přímý vliv na vývoj našich produktů
- vysoce uvolněnou a přátelskou atmosféru
- homeoffice, když zrovna potřebuješ být někde jinde
- sport kartu do fitka
- neomezené množství kávy a zdravé stravy na pracovišti
- každý týden objednávka z Rohlik.cz, kde si vybereš, na co máš chuť
- kuchyňka s vařičem a mikrovlnkou
- drink bar 24/7

Společnost
Turing Technology s.r.o.
Adresa
Mezírka 775/1, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Technika a vývoj, IT analytik, Analytik prodeje, SW architekt, Project Manager, Merchandiser, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.