NABÍZÍME:

- možnost plného či zkráceného úvazku

- zaměstnání s dlouhodobou perspektivou, možnost prodloužení pracovní smlouvy

- práci v příjemném prostředí a v malém kolektivu

- zázemí velké celostátní organizace

- místo výkonu zaměstnání: Litoměřice

- mzda 26.000 Kč hrubého měsíčně

POŽADUJEME:

- zkušenost se sponzoringem a PR publicitou výhodou,

- zkušenost se zpracováním projektů a grantů výhodou,

- dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce,

- porozumění problematice financování sociálních služeb výhodou,

- pracovitost, kreativitu, spolehlivost, preciznost,

- uživatelskou znalost práce na PC na velmi dobré úrovni (především Excel, Word, grafické programy),

- odolnost vůči stresu, ztotožnění s posláním NADĚJE, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

- řidičské oprávnění typu B.

- Pracovní náplň:

- 1. Zajišťování sponzorů

- 2. PR a publicita

- hledá finanční prostředky pro naplnění potřeb NADĚJE,

- usiluje o posilování dobrého image NADĚJE v regionu,

- zpracovává statistické výkazy a jiné výstupy o své práci,

- vede evidenci,

- 1. SPONZORING

- aktivně vyhledává možnosti sponzoringu komerčními subjekty,

- připravuje materiály pro sponzory ( informační podklady, prezentace, zprávy apod.),

- zajišťuje kontakt se sponzory a „péči o sponzory“,

- provádí přímé prezentace a informuje o činnostech NADĚJE a jejích projektech, na které žádá finanční prostředky ( v prostředí/firmě/sponzora)

- 2. PR A PUBLICITA

- podílí se na koncepci a plánování PR a publicity,

- zajišťuje organizačně akce PR a publicity v regionu,

- připravuje informační materiály a činnosti NADĚJE.

NÁSTUP: 1.9.2019

Společnost
NADĚJE
Adresa
Pražská 992/14, Litoměřice – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.