ASISTENT AUDITORA

Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici asistenta auditora.

Náplň práce:

  • spolupráce se zkušenými kolegy na auditorských zakázkách u klientů z celé řady oborů podnikání (ověřování ročních účetních závěrek, ověřování dotací, prověrky účetnictví, atd.),
  • provádění vybraných auditorských postupů v rámci jednotlivých druhů auditorských zakázek,
  • spolupráce na přípravě auditorského spisu a
  • další činnosti spojené s auditorskou profesí.

Nabízíme:

  • spolupráci s týmem zkušených kolegů,
  • komunikace s klienty,
  • možnost dále se vzdělávat v oblasti účetnictví, daní i metodiky auditu,
  • možnost rychlého kariérního růstu,
  • možnost cestování v řadě regionů České republiky,
  • seznámíte se z řadou společností v různých odvětvích,
  • zaměstnanecké benefity,
  • přátelský a individuální přístup,
  • kancelář v Karlíně v blízkosti metra,
  • zázemí kolegů z daňového a právního oddělení,
  • odpovídající platové ohodnocení, které reaguje na Váš karierní růst.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování,
  • znalost účetnictví,
  • znalost metodiky auditu výhodou,
  • dobrá znalost MS Office (zejména Excel),
  • znalost AJ nebo NJ výhodou,
  • výhodou řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat.

MANAŽER ZAKÁZEK

Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici manažera auditorských zakázek.

  • vedení týmu asistentů auditora v rámci jednotlivých zakázek s průběžnou komunikací s odpovědným auditorem,
  • rozdělení práce na zakázce a kontrola jejího plnění,
  • příprava finálních výstupů z jednotlivých zakázek,
  • komunikace s klienty.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání,
  • mladý kolektiv,
  • flexibilní pracovní doba,

Požadujeme:

  • schopnost vést tým,
  • zkušenost v oboru,
  • dobrá znalost MS Office (Excel),

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis a my se budeme těšit na naše setkání v kancelářích společnosti na adrese Sokolovská 68/105, Praha 8-Karlín.

Společnost
ContAudit s.r.o.
Adresa
Sokolovská 68/105, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel