personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Junior Controller/Finanční analytik

Pro našeho klienta, zastoupení zahraniční farmaceutické společnosti, hledáme nového kolegu/kolegyni na juniorskou pozici do finančního oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za měsíční a čtvrtletní uzávěrku dat ve spolupráci s externí účetní kanceláří
  • Správa databáze, kvality dat a schopnost konsolidace získaných podkladů do jednotného celku
  • Zpracování pravidelných a ad-hoc reportů / analýz mateřské společnosti a lokálnímu managementu
  • Analyzování finančních výsledků a vysvětlení odchylek
  • Spolupráce na plánování rozpočtů a forecastů
  • Vytváření analytické dokumentace pro vedení společnosti

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • 2 roky praxe v oboru financí
  • Pokročilá znalost MS Excel (včetně kontingenčních tabulek)
  • AJ na komunikativní úrovni včetně finanční terminologie
  • Časová flexibilita, schopnost analytického myšlení, přesnost, zodpovědnost, samostatnost

NABÍZÍME

  • Rozmanitou a odpovědnou práci v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající nabízené pozici a předchozím zkušenostem
  • Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete nám, prosím svoje CV opatřené fotografií a motivačním dopisem. Vybrané kandidáty pozveme na osobní jednání, kde jim zodpovíme veškeré dotazy.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Ke Štvanici 656/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.