Jsme zdravotnické pracoviště s 18ti letou historií poskytující standardní i nadstandardní lékařskou péči české i zahraniční klientele. Vedle lékařské odbornosti klademe důraz i na ostatní aspekty proklientského přístupu – vstřícnost, pozitivní naladění, ochota….. Nejsme roboti, jsme lidé a rádi bychom přijali do našeho kolektivu posilu administrativního týmu.

Administrativně-marketingový pracovník

Co vás čeká?

Vzhledem k nárůstu administrativní agendy potřebujeme někoho, kdo by se stal přínosnou posilou našeho týmu. Chceme, aby o nás naši klienti věděli, vždy našli aktuální a správné informace ať již v našich prostorách, tak na internetu.

Proto by se náš nový kolega/yně měl/a orientovat v marketingové oblasti, jelikož bude mít na starosti správu Facebooku, Instagramu, kampaní Google AdWords, atd. Dále by měl/a pečovat o propagační místa na pracovišti kliniky a v neposlední řadě se starat o její PR. Bude připravovat podkladové materiály a formulovat články.

Nebojíte se mluvit? Pak je to místo právě pro Vás. Potřebujeme komunikativního člověka, jelikož jednání s klientem je na denním pořádku.

Převezmete část administrativní agendy spojené se zadáváním dat do systémů a obsluhou recepce. Také budete připravovat občerstvení pro klienty.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup od září 2019
  • HPP na plný úvazek
  • nástupní mzdu 20 000 - 26 000 Kč (brutto)
  • 2x za rok prémie
  • smlouvu na dobu určitou (1 rok, a pak uvidíme...)
  • podporu dalšího vzdělávání (i finanční)
  • práci v moderním pracovním prostředí na kvalitně vybaveném pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o danou problematiku
  • dobré znalosti práce s PC, kreativitu, invenci
  • schopnost grafického zpracování
  • výbornou znalost gramatiky a stylistiky
  • schopnost samostatné práce a logického uvažování
  • příjemné a nekonfliktní vystupování

Výhodou, ne však podmínkou, je schopnost komunikace v AJ a NJ, vysokoškolské vzdělání a řidičské oprávnění - aktivní řidič.

Společnost
TOP MORAVIA HEALTH,s.r.o.
Adresa
Viniční 4049/235, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.