Sdružení pěstounských rodin vypisuje výběrové řízení na pozici
sociální pracovník/pracovnice pracoviště Praha

popis pozice: doprovázení pečujících rodin, poskytování sociálního poradenství v oblasti náhradní rodinné péče, kontaktní práce s rodinami (ambulantní i terénní), práce s dětmi, tvorba metodik a standardů kvality, podílení se na akcích a pobytech organizace, psaní projektů
požadavky:

• VŠ nebo VOŠ vzdělání (dle § 49a zákona č. 359/1999, Sb. o sociálně právní ochraně dětí)
• praxe v oboru minimálně 1 rok nutná
• trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) a zdravotní způsobilost
• schopnost samostatné i týmové, nápadité a kreativní práce
• zodpovědnost, odolnost
• dobré komunikační schopnosti
• znalost práce na PC (word, excel atd.)
• respektování hodnot a principů práce organizace
• řidičský průkaz skupiny B důležitý s možností využít vozidlo
• zkušenosti se psaním projektů výhodou

nabízíme:
• 1,0 úvazku s možností sníženého
• zajímavou, smysluplnou a kreativní práci
• příjemný pracovní kolektiv
• pět týdnů dovolené
• další vzdělávání v oboru
• pracoviště Praha
• dlouhodobé zkušenosti v práci s náhradními rodinami

V případě vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 20.10. 2019. Do předmětu emailu napište „VŘ sociální pracovník“. (Bez motivačního dopisu nebude žádost o místo do řízení zařazena.)
Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Organizace si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů a vyhlásit nové výběrové řízení.

Společnost
Sdružení pěstounských rodin
Adresa
Černá 1705/13, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Sdružení pěstounských rodin z.s., Alena Michalová
Anenská 10/10, 60200 Brno – Staré Brno, Česká republika
+420 731 507 401