Poskytovatel pobytových sociálních služeb pro lidi s duševním onemocněním, procházející transformací.
Sídlo: Předhradí 17, 539 74 Předhradí
info@rychmburk.cz
www.rychmburk.cz

Zdravotní sestra s registrací

Náplň práce:

Poskytování zdravotní péče klientům s psychickým onemocnění v transformujícím se pobytovém zařízení.

Nabízíme:

Práci v perspektivním rozvíjejícím se multidisciplinárním týmu. Možnost práce na částečný úvazek.
Práce v ranních a odpoledních 8h směnách, pracovní poměr na dobu určitou s možností doby neurčité.
5 týdnu řádné dovolené + 1 týden dodatkové dovolené.
Příspěvek na stravování a vitamínové doplňky.

Možnost profesního rozvoje.

Požadavky:

Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - nutná podmínka (bez tohoto osvědčení nelze uchazeče zařadit do výběrového řízení), trestní bezúhonnost /výpis z rejstříku trestů/- zkušenosti s vykazováním na ZP - výhodou, dobré komunikační dovednosti, aktivita, kreativita, flexibilita, kladný vztah k lidem, uživatelská znalost práce na PC.

Společnost
Domov na hradě Rychmburk
Adresa
Předhradí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 800 – 34 320 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Domov na hrade Rychmburk, Jakub Vavra
Předhradí 17, 539 74 Předhradi, Česko
602 505 167
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.