Máš pocit, že ti grafická škola nic nedala? Jenom tušíš, co jsou ořezové značky, a připravit tisková data je pro tebe peklo? Nezoufej. Všichni jsme tak začínali. Je to přirozené.

Naučíme tě všechno, co potřebuješ, ukážeme směr a dál už půjdeš sám. Když budeš potřebovat, poradí ti kolegové jenom o pár let starší. Sáhneš si na špičkové stroje, podlehneš kouzlu grafických programů a budeš vyrábět designové věci. S trochou štěstí najdeš i svůj talent. My ti jej pomůžeme rozvinout.

Zjistíš, co tě baví

U nás si nejdříve vyzkoušíš různé věci, a pak se rozhodneš, co dál. Když se ti zalíbí špičkové technologie, můžeš pracovat jako technolog a držet palec na tepu doby. Propadneš-li kráse ladných křivek, staneš se grafikem. Pokud si zamiluješ zákazníky, můžeš se věnovat umění prodeje. Objevíš-li talent ve svých rukách, budeš vyrábět naše designové výrobky. Je to jenom na tobě. Ukážeme ti směr a vedoucí tě jemně podpoří. Oni to fakt umí.

Získáš praxi

Nejdříve tě vyškolíme, a pak pustíme mezi lidi. Protáhneme tě řadou profesí a získáš zkušenosti. Jsme tu všichni multifunkční a baví nás to.

Ovládneš grafické programy a získáš jistotu

O grafických programech si nepovídáme, používáme je. Naplno. Za dva dny školení u nás se možná naučíš víc než za 4 roky ve škole. Alespoň to tvrdí někteří naši operátoři. Kdysi na tom byli stejně jako ty. Dnes učí umění polygrafie své mladší kolegy. Naučíme tě vše, na co škola zapomněla.

Čas na práci, čas na zábavu

Chceš do toho vlítnout po hlavě, nebo si nás nejdříve otestovat? Můžeš pracovat ráno, odpoledne nebo v noci. V sobotu, v neděli anebo během týdne. Vyber si. Umíme všechno. Naše operátorka Katka miluje sport a říká: „Ráda hraju badminton a podle toho si plánuji směny.“

Nemusíš se bát, na našich pobočkách se budeš cítit bezpečně. Vedoucí jsou spíše kamarádi a můžeš se o ně opřít, pokud budeš potřebovat. Jedna naše vedoucí směny říká: „Chodím sem ráda, bavíte mě, vy lidi,“ a přitom se dívá na své kolegy.


Informace o pozici

Společnost
COPY GENERAL s.r.o.
Adresa
Senovážné náměstí 871/26, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.