Nebudete pracovat v „Open Space“. Ani nebudete pracovat v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem. Nabízíme Vám mimořádnou příležitost pracovat v centru Ostravy nebo Pardubic. Všude jsme v centru města, žádná odlidštěná vývojová centra, kde si nesmíte otevřít ani okno! Hledáte novou pracovní příležitost, nebo změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při vytváření moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení. Chcete být součástí vývojového týmu u významné softwarové společnosti? Chcete, aby Vaše práce dávala smysl a byla užitečná pro společnost? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme! Pokud Vás vybereme, dostanete od nás jasnou písemnou nabídku se specifikací Vaší práce a všemi jejími podmínkami.

Náplň práce:
- Tvorba analýz pro vývoj logistických modulů klinického informačního systému (KIS)
- Spolupráce s vývojáři, produktovými manažery, konzultanty a zákazníky při návrhu uživatelských scénářů aplikace

Požadované vzdělání:
- VŠ

Požadované znalosti:
- Zkušenosti s tvorbou strukturované analýzy robustního IS
- Schopnost navrhnout workflow práce koncového uživatele
- Výhodou je znalost SQL, UML
- Výhodou je zkušenost z lékárenského prostředí a znalost logistiky léků a materiálu ve zdravotnictví
- Výhodou je znalost vedení elektronické dokumentace ve zdravotnických zařízeních

Další požadavky:
- Zájem o problematiku zdravotnické informatiky
- Orientace na výsledek své práce
- Odpovědnost
- Preciznost
- Samostatnost
- Komunikativnost
- Flexibilita, ochota učit se

Nabízíme:
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
- Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
- Možnost odborného růstu a kariérního postupu
- Možnost používat moderní softwarové technologie
- Moderní technické vybavení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Pěkné pracovní prostředí
- Pružnou pracovní dobu

Benefity:
- Nepracujete v „Open Space“
- Pružná pracovní doba
- Roční prémie při splnění plánu
- 6 týdnů dovolené
- 5 dnů krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
- Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- Penzijní připojištění
- Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
- Nadstandardní preventivní lékařská péče
- Očkování proti chřipce
- Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- Stravenky a poukázky na sportovní a kulturní aktivity
- Výuka angličtiny na pracovišti
- Společenské akce pro zaměstnance
- Letní „Rodinný a Dětský den“
- Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
- Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Místo pracoviště:
- Ostrava, Pardubice

Mzdové podmínky:
- Dohodou

Nástup:
- Dohodou

Řidičský průkaz:
- B

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk – minimálně technická angličtina

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Výstavní 292/13, Ostrava – Moravská Ostrava
Pernštýnské náměstí 51, Pardubice – Pardubice-Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Farmacie, IT analytik, IT konzultant, Lékárník, Lektor/instruktor, Lékárenský laborant, Vedoucí/manažer lékárny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel