Česká stavební a telekomunikační společnost působící na celém území ČR, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností, prováděním staveb a instalací technologií se specializací na telekomunikační stavby, vypisuje výběrové řízení na pozici:

Projektant

Pracovní náplň:

· Tvorba dokumentací sítí elektronických komunikací pro územní řízení

· Tvorba technologických projektů

· Tvorba cenových a technických návrhů optických sítí

· Komunikace s pracovníky oddělení inženýringu, se stavebními úřady, s orgány státní správy

· Úzká komunikace s oddělením výstavby

· Vzájemná komunikace s pracovníky investora

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Hledáme primárně někoho se zkušenostmi v projektování min. 1 rok, ale ani šikovného absolventa střední / vysoké školy stavebního / technického směru nezavrhneme.

· Výborná znalost programu autoCad, popř. MicroStation

· Výborná znalost práce s PC – MS Office

· Aktivní přístup k práci, schopnost přinášet a realizovat vlastní nápady a myšlenky

· Časovou flexibilitu, schopnost rychle se učit novým věcem

· Osobní odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a příjemné vystupování

· V rámci projekčních prací ochotu občasných služebních cest po ČR

· Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

· Znalost programu MicroStation , autoCad

· Orientace v komunikační technologii a síťových prvcích

· Orientace v telekomunikacích

Co vám můžeme nabídnout

· Odborná školení v oboru telekomunikace

· Neustálý kontakt s novými technologiemi a zajímavou práci na nových síťových projektech s dopadem na globální telekomunikační trh v České republice

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Podíl na hospodářských výsledcích společnosti

· Příjemný a mladý kolektiv, pracoviště na Kladně

· Nabízíme práci na HPP či spolupráci na IČO

· Služební telefon / PC

· Nástup možný ihned

Společnost
SBM HOLDING GROUP, s.r.o.
Adresa
Slánská 2824, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Telekomunikace, Projektant, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SBM Holding Group s.r.o., Jan Holeček
731100391 / holecek@sbm.cz