Komerční pojišťovna, a.s patří do skupiny Societe Generale Group a úzce spolupracuje s mateřskou společností Komerční banka.

Business Analytik

  • Staňte se součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí

Jako člen týmu business analytiků budete pomáhat s designem produktů, procesů a funkčností jednotlivých systémů. Budete partnerem obchodních a provozních úseků, konzultantem jejich požadavků a znalcem procesů.

Co děláme?

Komerční pojišťovna aktivně prodává kolem 100 produktu a stará se o 500 procesu, které řídí v cca 60 aplikacích.

Úkolem BA teamu je úzce spolupracovat s obchodním a provozím úsekem, uživateli aplikací, architekturou a IT tak, aby požadavky interních klientů byly správně posouzeny a v souladu se strategií celé KP co nejefektivněji realizovány.

Náplň práce BA je:

  • Komunikace s interními klienty ( obchodní a provozní úseky, finance, externí partneři, atd.)
  • Sběr a analýza požadavků
  • Tvorba analytické dokumentace (Word, Enterprise Architect, MS Visio…)
  • Kooperace s IT a Architekturou při analýzách
  • Dokumentace stávajících i nově zavedených integracích
  • Plánování, řízení a koordinace analytických prací na projektech

Co z vás udělá člena našeho týmu?

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oblasti business analýzy a konzultací v telco nebo finančním sektoru
  • Znalost problematiky bankovnictví/pojišťovnictví a jejich produktů a procesů je velkou výhodou
  • Základní znalosti modelování v UML, BPMN a Object Oriented Analysis
  • Dobrá znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivně spolupracovat v rámci a napříč týmy

Co vám nabízíme?

  • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (Florenc/Karlín, Danube House)
  • Úspěšnou společnost patřící silné mezinárodní skupině Société Générale (získané ocenění Nejlepší životní pojišťovna 2018, 2015 a 2014 a klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2018 – cena Hospodářských novin)
  • Kariérní růst v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř.mezinárodně
  • Nadstandardní systém benefitů (bonusy – individuální i kolektivní; cafeterie; stravenky; 5 týdnů dovolené; 5 dnů sick days; otcovské volno jako firemní benefit; den pro dobrovolnictví; možnost pracovat z Home office; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na životní pojištění; rizikové životní pojištění; výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG; akciový program; vzdělávání; sportovní a kulturní teambuildingové aktivity)
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Komerční pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

Společnost
Komerční pojišťovna, a.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pojišťovnictví, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Komerční pojišťovna, a.s., Adéla Tepliková