Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.
Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.
Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.
Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.
Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura, kde se budete cítit pohodlně.

Obchodní zástupce BRNO

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost poskytující řešení pitného režimu pro B2B sektor, hledáme do týmu motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Aktivní prodej portfolia produktů a služeb ve svěřeném regionu
  • Vedení obchodních jednání s klienty
  • Zpracování individuálních nabídek dle potřeb zákazníka
  • Spolupráce na marketingových aktivitách
  • Pravidelný reporting, účast na teamových poradách

Požadujeme:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Praxe na pozici obchodního zástupce alespoň 1 rok
  • Silná orientace na potřeby zákazníka
  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilita
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Možnost uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí ve společnosti s rodinnou atmosférou
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost pracovat i na ŽL
  • Flexibilní pracovní doba
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Talentor Advanced Search, Jana Klimpellová