Největší sázková kancelář na trhu, která stojí na inovaci a vývoji nových aplikací, se těší na nováčky v týmu.

Datový analytik

Náplň práce:

* Datové analýzy, datamining
* Správa, rozvoj a testovaní datového skladu – (Microsoft SQL Server)
* Rozvoj, provoz a monitoring statistických prediktivních s využitím v marketingu (machine learning /AI)
* Analýzy chování klientů a klientských segmentů
* Vyhodnocení efektivity a profitability marketingových kampaní (A/B testování)
* Vizualizace a prezentace výstupů
* Účast na datových projektech v CRM.

Požadujeme:

* SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (matematika, statistika, ekonometrie, softwarové inženýrství)
* Analytické myšlení
* Dobrá znalost SQL
* Základní znalost statistického modelování (znalost R/Python velkou výhodou)
* Iniciativnost, obchodní myšlení a schopnost samostatného plnění úkolů.
* Kreativita / inovativnost – schopnost identifikovat a uchopit nové možnosti
* Praxi na obdobné pozici (alespoň 1 rok)
* Znalost anglického jazyka.

Plusové body:

* Znalost vizualizace dat v Power BI
* Zkušenost s kurzovým sázením
* Znalost Google analytics

Nabízíme:

* Zajímavou práci ve stabilní, technicky vyspělé a prestižní společnosti, práce s top technologiemi
* Možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
* Práci v dynamickém a přátelském kolektivu s minimální byrokracií
* Příspěvek na stravování 109 Kč denně
* 5 týdnů dovolené
* 3 sick days/rok
* Homeoffice každý týden a flexibilní pracovní doba
* Odborné tréninky a školení, další odborné či jazykové vzdělávání jsou pro nás samozřejmost
* Příspěvek na penzijko/životko
* Příspěvek na kulturu
* Volné či zvýhodněné vstupy na sportoviště v Berouně
* Volné či zvýhodněné vstupenky na sportovní utkání a kulturní akce
* Věrnostní příspěvky
*Bezpečné parkování pro cyklisty
* Zvýhodněné volání pro rodinu a slevy u partnerů
* Práci v pohodovém kolektivu v Berouně (20 min od stanice metra Nové Butovice, 1 minutu od vyhlášeného bar-grillu BlackDog)

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílej prostřednictvím odpovědního tlačítka.

Těšíme se na Tebe!

Společnost
TIPSPORT a.s.
Adresa
Politických vězňů 156/21, Beroun – Beroun-Centrum
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel