Pro našeho klienta - nadnárodní holding, hledáme šikovného kandidáta, který má několikaleté zkušenosti v oblasti AML/Fraud a rád by uplatnil svoje zkušenosti v rámci CEE regionu.

Group Fraud/AML Manager

Co vás čeká

- Definovat, navrhovat a implementovat postupy a standardy Fraud a AML politiky v rámci nadnárodního holdingu
- Budete vlastníkem KYC procesu
- Nastavit, zajistit fungování a reporting Risk Managementu, úzká spolupráce především s GDPR officerem
- Provádět pravidelný reporting a následnou prezentaci managementu společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání ekonomického, případně technického zaměření
- 5 let praxe v transakčním byznysu /AML /Fraud/ KYC - ideálně z bankovnictví
- Vynikající znalost AJ
- Výborné komunikační a vyjednávají schopnosti
- Umět efektivně řídit projekty

Výhodou bude, pokud budete mít

- praxi v bankovnictví

Co vám můžeme nabídnout

- Možnost realizace - implementace AML/fraud politik v rámci více zemí
- Maticové řízení AML specialistů v jednotlivých zemích
- Atraktivní ohodnocení
- Mezinárodní kolektiv

Společnost
Human Garden s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Finanční analytik, Risk Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura