Nefab Group www.nefab.com je švédská společnost založená v roce 1949, která nabízí kompletní průmyslová balení, snižující celkové náklady na logistiku a balení zákazníků a zároveň minimalizují škodlivé dopady na životní prostředí. Jako výrobce obalového materiálu jsme zavázáni k používání recyklovatelných materiálů a také sledujeme emise CO2 ve světle úspor materiálu a minimalizace dopadů na životní prostředí.
Zaměstnáváme 2600 zaměstnanců po celém světě a máme obrat více než 120 miliard dolarů a jsme jedním z předních světových výrobců obalových materiálů pro telekomunikace, energetiku, letectví, zdravotnická zařízení a automobilový průmysl. Naše činnost byla zahájena v České republice v roce 2009 a díky silným znalostem kupní síly a obalových technologií jsme schopni zajistit optimální řešení za nižší celkové náklady
Vzhledem k růstu společnosti hledáme posilu do našeho týmu

Výpomoc na účetním oddělení v Brně

Náplň práce:

  • registrace faktur do účetního systému
  • realizace plateb bankou, párování přijatých a odeslaných úhrad
  • rozúčtování dodavatelských faktur za nákup zboží (párování faktur s příjemkami)

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost, preciznost, samostatnost a iniciativní přístup
  • znalost angličtiny výhodou
  • alespoň SŠ – pozice je vhodná pro studenty
  • nástup možný a vítaný ihned

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • stravenky

Doba trvání pracovního poměru 3 měsíce minimálně 24 hodin týdně s možností prodloužení spoluprace.

Společnost
Nefab Packaging Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Písečná 509/5, Brno – Brněnské Ivanovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.