Jsme stabilní a rychle rostoucí finanční společnost, zabývající se ochranou Vašich investic. Naším hlavním cílem je pomáhat a narovnávat škody finančních institucí. Jsme také profesionální obchodníci, kteří umí tvrdě pracovat, nebojí se změny, chtějí v životě něčeho dosáhnout a vydělávat peníze sobě i svým klientům. V tuto chvíli rozšiřujeme naší mosteckou pobočku a hledáme nové kolegy na pozici:

Junior obchodník - Most

Chceš chodit do práce rád a s úsměvem?
Záleží Ti na příjemné atmosféře a přátelském kolektivu?
Bojíš se, že nemáš dostatečnou praxi? To rozhodně nevadí, o své kolegy se staráme! Vše Tě naučíme a ve všem zaučíme :-)

Náplň práce:

  • práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
  • účast na obchodních jednáních
  • úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
  • účast na školeních, sebevzdělávání
  • komunikace s potenciálními klienty a předávání aktuálních informací z kapitálového trhu
  • marketingové kampaně cílené na klienty
  • administrativní činnost

Co tě bude čekat:

  • příjemný kolektiv, který ocení Tvé úsilí a práci
  • příjemné moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností mhd
  • neomezené volání
  • teambuildingové akce
  • zahraniční stáže a dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na oblečení
  • a další širokou nabídku benefitů (Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy)

Požadujeme:

  • zvládat různorodé situace s úsměvem
  • výbornou znalost českého jazyka
  • dobrý mluvený projev
  • uživatelská znalost PC, pečlivost
  • reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se vzdělávat

Práce je vhodná i pro absolventy - muže

Nástup nejlépe ihned nebo dohodou

Pošli nám svůj strukturovaný životopis :-)

Společnost
FX Prospery Invest s.r.o.
Adresa
tř. Budovatelů 2957/108, Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Odborný asistent, Bankovní poradce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

773 743 375
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.