Jsme česká firma založená v roce 1992, která vyrostla pod názvem CCV Informační systémy. Od května 2019 používáme název GRiT, který značí naši houževnatost. Díky té jsme se vypracovali na lídra v EDI na českém trhu a významného dodavatele cloudových služeb. Naše pobočky se nachází v Brně, v Opavě a na Slovensku v Nitře.

Poskytujeme komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci řešení pro elektronizaci, zpracování a archivaci dokladů, logistických řešení (systémů pro řízení skladů) a dalších služeb pro společnosti v celé Evropě.

Zaměstnancům poskytujeme plnohodnotnou kariéru s dostatečným prostorem pro tvořivost a růst. Tím dosahujeme finančního úspěchu, který nám umožňuje je náležitě odměnit.

R&D manager

Pracovní náplň

  • Tvorba a údržba produktové metodiky
  • Zodpovědnost za předkládání inovací, které odrážejí aktuální trendy v business světě.
  • Tvorbu a dodržování rozpočtu pro oblast R&D
  • Motivaci a hodnocení týmu včetně přípravy podkladů pro mzdy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. vzdělání VŠ
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s marketingovým výzkumem
  • Znalost business modelů
  • Orientace na zákazníka
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Ochota učit se nové věci
  • Schopnost produktového nadhledu
  • Řízení projektu

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s Lean Startup metodikou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Orientace v SaaS

Co vám můžeme nabídnout

  • Zaškolení - adaptační plán
  • Rozmanitou práci na zajímavých projektech
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost karierního postupu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kancelář v centru Brna
  • Mobilní telefon a notebook

Místo výkonu práce: Kopečná 10, Brno

Společnost
GRiT, s.r.o.
Adresa
Kopečná 231/10, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.