ROMODROM o.p.s. je poskytovatelem sociálních služeb a nabízí konzultační podporu lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci. Romodrom funguje již 15 let a působí v sedmi krajích České republiky.

Do svého týmu hledá kolegyni/kolegu na pozici – Vedoucí konzultant/konzultantka pracovního poradenství

NÁPLŇ PRÁCE

• Poskytování pracovního poradenství lidem ohroženým sociálním vyloučením (konzultační činnost v kanceláři i přímo v terénu), pomoc při získávání pracovního uplatnění

• Komunikace s firmami hledajícími pracovníky, případně s úřadem práce

• Poskytování související podpory za pomoci kolegů - specialistů na danou oblast (dluhové poradenství, řešení bydlení, dávky)

• Související administrativní činnost

POŽADAVKY

• SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání

• Další kompetence: samostatnost a iniciativní přístup, osobnostní zralost, dobré komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

• Výhodou, nikoli podmínkou, je praxe s pracovním a dluhovým poradenstvím

• Výhodou zkušenosti s vedením lidí

NABÍZÍME

• Plný nebo částečný pracovní úvazek

• Zaměstnání v zavedené neziskové organizaci s kanceláří v Olomouci

• Finanční kompenzaci krátkodobé pracovní neschopnosti

• Možnost profesního růstu

• Vzdělávání v oboru

• Práci v přátelském kolektivu

• Odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned.

Společnost
ROMODROM
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace