Společnost Labe Wood buduje v Štětí na Litoměřicku moderní pilu na zpracování měkkého jehličnatého dřeva. Závod se po dokončení zařadí mezi největší zpracovatele dřeva v republice. Nová moderní pila bude zpracovávat kulatinu s roční kapacitou 1 mil. m3. Vytvářet bude produkty pro truhlářské a stavební práce ve formě hranolů, desek, lišt a latí. Hlavní vedlejší produkt výroby, kterým je dřevní štěpka, zpracuje jako surovinu papírna Mondi Štětí. Realizace výstavby pily je plánována do února 2020. V současnosti probíhá proces budování týmu klíčových zaměstnanců administrativy a začíná příprava náboru zaměstnanců do výroby. Spuštění testovacího provozu je naplánováno na březen 2020.

IT Administrátor

Zakládáme náš tým, a proto hledáme na juniorskou pozici šikovného technika – administrátora s aktivním a flexibilním přístupem k práci, který se rád učí nové věci z oboru a nedělá mu problém studovat dokumentaci, umí proaktivně řešit problémy a incidenty.

Junior technik/administrátor IT má na starosti celkový servis a údržbu informačních technologií v naší společnosti. Očekáváme znalosti na úrovni L1-L2 junior (dle normy ITIL).

Co vás čeká

  • správa serverových technologií Microsoft Windows server 2003 (fyz. a VM) a výše,
  • správa antivirových SW,
  • správa zálohování,
  • správa síťových prvků,
  • správa OS MS Windows, kancelářských aplikací,
  • instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny),
  • konfigurace wifi, mobilních telefonů,
  • správa uživatelských účtů,
  • poskytování uživatelské a technické podpory.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • zkušenosti v oboru IT min. 3 roky a dobrá orientace v oblasti IT,
  • zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL aj.),
  • zkušenosti s antivirovými programy a vytvářením zálohovacích plánů a DRP,
  • znalost sítí TCP/IP, HW (PC, NB, tiskárny), MS Office,
  • základní znalost Active Directory a síťových prvků, protokolů, topologie sítí, routerů, switchů,
  • certifikace Microsoft a výrobců HW výhodou

Výhodou bude

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí nově vznikají společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst

Společnost
LABE WOOD s.r.o.
Adresa
Litoměřická 250, Štětí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LABE WOOD s.r.o., Vendula Ekrtová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.