proFem o.p.s. - organizace s 25 letou tradicí, která poskytuje bezplatné právní a sociální poradenství obětem domácího násilí a obětem trestných činů
www.profem.cz

sociální pracovník/ce

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Co Vás čeká?

- přímá práce s uživateli sociální služby (oběti domácího a sexuálního násilí) a související administrativa

- spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi, příprava schůzek interdisciplinárního týmu

- podílení se na psaní žádostí o dotace a jejich administrace

- aktualizace metodiky sociální služby

Místo pracoviště: Praha (zástupy na pobočkách Benešov, Beroun, Příbram)

Požadujeme:

- splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách

- znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb

- zkušenost s problematikou domácího a sexuálního násilí výhodou

- praxe v oblasti poradenství v sociálních službách výhodou

- ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci

- trestní bezúhonnost

- ochotu cestovat v rámci Středočeského kraje (cca 1x týdně n pobočky Benešov, Beroun, Příbram)

- zkušenost s prací v NNO výhodou

- dovednosti v oblasti krizové intervence, výcvik v krizové intervenci výhodou

Osobnostní předpoklady:

- osobnostní zralost

- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu

- schopnost sebeřízení

- sociální cítění, empatie

- komunikační a prezentační schopnosti

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- spolehlivost a pečlivost

- ochotu stále se učit a pracovat na osobním i profesním rozvoji

Nabízíme:

- zajímavou a smysluplnou práci

- práci na DPP na 2 dny v týdnu

- nástup ihned nebo dle dohody

- podporu při dalším vzdělávání, supervize

- přátelskou atmosféru

Prosím zasílejte nabídky obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Další případné informace podá: PhDr Dana Pokorná, tel.: 774 433 034.

Společnost
proFem - Konzultační středisko pro ženské projekty, o.p.s.
Adresa
V luhu 715/6, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

proFem- centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s., Jitka Poláková
V Luhu 715/6, 14000 Praha – Nusle, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.