UniSearch s.r.o. je personálně poradenská společnost, které je pro své klienty partnerem pro řešení jakýchkoliv personálních otázek v oblasti náboru klíčových a manažerských pozic, zpracování auditů, implementaci personálních nástrojů či detailního psychodiagnostického hodnocení kandidátů a zaměstnanců.

Všeobecná účetní

Pro našeho klienta, který je přední výrobní společností působící v oblasti železniční dopravy, hledáme zodpovědného a pečlivého kandidáta na pozici Účetní.

Se současnými cca 1.000 zaměstnanci je tato společnost jedním z největších zaměstnavatelů v regionu. Klientela společnosti jsou jak české, tak převážně zahraniční (především evropské) společnosti ze soukromého i státního sektoru.

Role / klíčové činnosti a úkoly

Účetní bude působit na centrále společnosti a bude mít na starosti vedení účetnictví pro všechny závody.

Hlavní úkoly – náplň práce:

- Přímá podřízenost hlavní účetní

- Zpracování účetnictví výrobní společnosti (včetně daní) – zejména materiálové a režijní přijaté faktury, účtování interních dokladů

- Podílení se na měsíčních závěrkách, kvartálním reportingu, sestavení účetní závěrky

- Spolupráce při auditu

- Zpracování kontrolních analýz a vybraných inventur účtů

- Komunikace napříč útvary firmy na denní bázi

Profil/požadavky na kandidáta

Hledáme někoho se zkušenostmi z pozice Všeobecná účetní.

Požadovaný profil:

- Praxi na pozici účetní minimálně 3 roky, ideálně z výrobní společnosti

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- Znalost AJ/NJ výhodou

- Znalost daňové problematiky - DPH

- Znalost MS Office, zejména MS Excel

- Znalost práce s účetním SW (Axapta výhodou nebo jiný obdobný ERP systém)

- Analytické myšlení

- Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu

- Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení

- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- Příspěvek na stravování

- 25 dní dovolené

Nástup možný IHNED

Pracoviště: Louny

Společnost
UniSearch s.r.o.
Adresa
okres Louny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

UniSearch s.r.o., Petra Sršňová
725 453 810