Rádi jste svou prací prospěšní jiným? Baví Vás pomáhat, asistovat, být nablízku? Současně jste samostatní a flexibilní? Pak máme pro Vás pracovní nabídku!

Pečovatelka Věrovany

Co vás čeká

Budete pracovat se seniory v jejich domácím prostředí. Starý člověk čeká na Vaše milé a povzbuzující slovo. Bude vděčný za Vaši laskavou a poctivou péči.

Budete mít dobrý pocit, že je Váš klient spokojený a těší se na Vaši další návštěvu. Pomůžete mu zvládnout činnosti, které jsou pro něj obtížné. Postaráte se o jeho hygienu a stravu. Pomůžete mu s údržbou domácnosti, nakoupíte a někdy jej doprovodíte na úřad nebo k lékaři.

V terénu se budete přesunovat firemním autem nebo MHD. V péči o klienty se budete střídat se svými kolegy na občasných odpoledních nebo víkendových službách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro tuto práci potřebujete absolvovat 150 hodinový kurz pro pracovníky v sociálních službách. Tento kurz si však můžete do 1,5 roku doplnit. Počítáme u Vás s trestní bezúhonnosti a uživatelskou znalostí práce na počítači. Očekáváme řidičské zkušenosti.

Co vám můžeme nabídnout

O naše zaměstnance se skutečně zajímáme. Dostávají pravidelnou podporu, protože se řídíme pravidlem: spokojený pracovník = spokojený klient.

Dále nabízíme

  • práci, která má smysl a která Vás může uspokojovat
  • 20 hodinový týdenní úvazek
  • tvoříme tým, který si vzájemně pomáhá a doplňuje se
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené, a další volno navíc

Společnost
Charita Olomouc
Adresa
Věrovany – Rakodavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 17 000 – 19 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.