Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Specializujeme se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU (moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), oblast IT bezpečnosti (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a smart meteringu. Na trhu působíme od roku 1995 a svým zaměstnancům nabízíme kvalitní zázemí, podporu a přátelské neformální prostředí.

Oracle developer / vývojář

Náplň práce

  • návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací nad Oracle DB
  • aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)
  • odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Požadujeme

  • zkušenosti s technologií Oracle
  • velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL
  • schopnost učit se novým postupům a technologiím
  • analytické schopnosti
  • smysl pro týmovou práci
  • znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni

Za výhodu považujeme

  • znalost nástroje Oracle Designer nebo SQL Developer Data Modeller
  • komunikační schopnosti
  • kreativitu
  • znalost moderních architektur IS
  • schopnost jednat se zákazníkem
  • znalost objektového programování

Nabízíme

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
  • prostor pro realizaci
  • mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická

Společnost
SEFIRA spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 2027/77, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel