Posláním naší obecně prospěšné společnosti REMEDIUM Praha o.p.s. je podpora a realizace činností vedoucích ke zvyšování kompetence občanů v nepříznivé psychosociální situaci anebo občanů touto situací ohrožených.

Posilujeme samostatnost a zodpovědnost jednotlivců i organizací tím, že:
- vzděláváme pracovníky v sociálních službách a další pomáhající profese a podporujeme jejich profesní a osobnostní růst
- poskytujeme bezplatné, nezávislé, důvěrné a nestranné poradenství, poskytujeme věcné a správné informace
- organizujeme sociálně aktivizační, vzdělávací, společenské a kulturní programy pro seniory

Mezi naše hodnoty patří:
Respekt · Tradice · Poctivost · Osobní přístup · Láska k životu · Sounáležitost

Pracovnice/pracovník se seniory - 0,2 úvazek

REMEDIUM Praha o.p.s. hledá pracovníka/pracovnici do týmu Programů pro seniory na 0,2 úvazku.

Rádi komunikujete? Jste rádi v centru dění? Jste pečliví a trocha případného zmatku Vás nerozhodí? Hledáte malý úvazek? Možná bude tato pozice přesně pro Vás.

Co vás čeká

Komunikace se všemi příchozími do Klubu REMEDIUM - Centra aktivit pro seniory, pravidelné odpolední služby v Klubu (13 - 18), zápisy seniorů do kurzů, dílčí administrativa, vedení dokumentace, týmové porady, týmová supervize.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

dobré komunikační dovednosti

pečlivost

PC dovednosti – Word, Excel, Outlook

Výhodou bude, pokud budete mít

zkušenost s cílovou skupinou seniorů, zájem o ni

dovednost pracovat s časem a zvládat stres

vzdělání v oborech sociální práce podle zákona 108/2006 Sb.

orientaci v sociálních službách

Co vám můžeme nabídnout

• vlídné a podporující prostředí stabilní 25 let fungující organizace
• důraz na firemní hodnoty a etiku práce
• přátelský pracovní tým, podporu vedoucího pracovníka
• stáže v programech organizace, firemní vzdělávání
• zkrácenou pracovní dobu cca 8 hodin týdně

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání pracovního životopisu a motivačního dopisu, ve kterém objasníte Váš zájem o nabízenou pozici a časové možnosti, a to nejpozději do 24. 6. 2019. Uchazeče budeme o výběru a případném pozvání do dalšího kola informovat průběžně.

Osobní setkání s vybranými uchazeči proběhne v týdnu od 24. 6. 2019 v Praze.

Nástup dle dohody, nejpozději v září 2019.

Společnost
REMEDIUM Praha o.p.s.
Adresa
Táboritská 15/22, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.