Slovenská společnost Active life Inv., s.r.o. působící v oblasti e-commerce hledá v rámci SR a ČR - SEO specialistu. Možnost práce na homeoffice v rámci celé ČR.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Optimalizace našich web stránek pro značky Zerex a Zenvia, za účelem jejího rychlejšího a lehčího vyhledávání v rámci SK a CZ trhu.
  • Vyhledávání klíčových slov vhodných pro konkrétní webovou stránku.
  • Provádění SEO auditů.
  • Provádění analýz externích a interních nápisů a navrhování doporučení.
  • Provádění SEO analýz a vyhodnocení.
  • Návrh SEO strategie pro jednotlivé projekty.
  • Monitorování, zaznamenávání a reportování SEO metrik, včetně zaznamenávání trendů a vlivu určených klíčových slov.
  • Provádění kontroly kvality web stránky, včetně navigace na webu, jeho obsahu a analýzy nefunkčních odkazů.
  • Komunikace se zahraničními partnery a jejich kontrola.

Požadavky

  • Min. 1 rok praxe
  • Analytické schopnosti
  • Orientace v SEO a v oblastech online marketingu
  • Expert v používání Google Analytics, Search Console, Collab
  • Výhodou je znalost nástrojů Marketing Miner, Screaming Frog, Ahrefs a dalších nástrojů
  • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Druh pracovního poměru a měsíční odměna

1800 - 2000 EUR / živnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Active life Inv., S.r.o. působí v oblasti e-commerce. Prioritně se zabývá distribucí zboží a služeb, doma i v zahraničí. Působíme v 6 zemích Evropské unie. Jsme stabilní a rychle rostoucí společnost. V roce 2017 jsme zaznamenali více než 60% růst.

Společnost
Active life Inv., s.r.o.
Adresa
Trenčín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 1 800 – 2 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Marketing, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Active life Inv., s.r.o., Marcela Olšavská
+421948855819