Společnost EK-INDUSTRY, s.r.o., partner pro průmyslovou automatizaci, podnikající v oblasti distribuce elektro-komponentů pro stroje a zařízení. Hledá pro divizi EK-PROJECT, působící jako SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR, pracovníka na pozici:

Asistent/ka projektového týmu/nákupčí.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Podpora projektových manažerů (zadávání a administrace projektů)

- Komunikace a koordinace mezi pracovníky týmu, komunikace s klienty

- Vedení kalendářů zaměstnanců

- Práce na nových projektech (v oblasti průmyslové automatizace)

- kontrola uzavřených projektů

- Tvorba reportů pro vedení a ekonomické oddělení

- Dohled na dodržování termínů, zpracovávání požadavků od zákazníků i vedení

- Příprava technické specifikace

- Tvorba nabídkového řízení pro projekty

- Nákup dílů pro projekty

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání

- praxe v oboru asistentka projektového týmu, či nákupčí v technické oblasti - nutné

- dobrá uživatelská znalost PC (MS Office, ekonomický systém atd..)

- znalost AJ - není podmínkou

- aktivní přístup k úkolům

- excelentní dodržování termínu a komunikace s klienty

- zodpovědnost a vedení úkolové agendy na vysoké úrovni

- týmový hráč

- zodpovědnost a odvádění kvalitní práce

NABÍZÍME:

- práci na HPP i vhodné i jako zkrácený úvazek, nástup dle dohody

- odměny

- firemní benefity: stravenky, vstup do fitness, vyučování ANJ, mobilní telefon k osobnímu využití

- podporu zkušeného kolektivu a kvalitní zaučení

Společnost
EK-INDUSTRY, s.r.o.
Adresa
Nádražní 455, Adamov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 20 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Nákup, Administrativní pracovník, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

EK-INDUSTRY, s.r.o., Andrea Pidrová
+420 734 621 130
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.