OBCHODNÍK IT (BRNO)

Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů se sídlem v centru Brna hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍK IT

Pracovní náplň:

  • péče o stávající klientelu, získávání nových zákazníků
  • rozvíjení obchodních vztahů
  • příprava nabídek a jejich prezentace
  • komunikace se zákazníky
  • cestování v rámci svěřeného regionu (ČR + SR)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • aktivní znalost AJ
  • uživatelské znalosti MS Office, ERP
  • řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat v rámci celé ČR + SR
  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení (fixní plat + pohyblivá složka dle výkonu)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce a možnost kariérního růstu
  • atraktivní lokalitu ve středu Brna (skvělá dostupnost MHD)

Místo kanceláře: BRNO - střed

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní školka
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Doprava, logistika a zásobování, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.