Jsme stabilní a rychle rostoucí finanční společnost, zabývající se ochranou Vašich investic. Naším hlavním cílem je pomáhat a narovnávat škody finančních institucí. Jsme také profesionální obchodníci, kteří umí tvrdě pracovat, nebojí se změny, chtějí v životě něčeho dosáhnout a vydělávat peníze sobě i svým klientům. V tuto chvíli rozšiřujeme naší mosteckou pobočku a hledáme nové kolegy na pozici:

Hledáme ambiciozního kolegu do kanceláře- MOST

Koho hledáme:

Ambiciozní talenty, na věku nám nezáleží, kteří chtějí nastartovat svojí kariéru v oblasti obchodu a vydělávat nadstandardní výdělky.

Nemáš zkušenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ profilem? Žádný učený z nebe nespadl a my ti proto poskytneme veškerou podporu a profesionální zaškolení.

Snahu a cílevědomost umíme ocenit.

Náplň práce:

Tvým úkolem bude informovat klienta o jeho možnostech a pomoci mu umět se rozhodnout správně. Nejedná se o žádný aktivní prodej.

Nabízíme:

• fixní plat 23.000/ 36.000 plus bonusy, a procenta (měsíčně přibližně 50.000 – 70.000 tisíc)

• pravidelné školní

• teambuildingy

• klimatizované moderní prostředí

• pro milovníky sportu Multisport kartu

• káva na pracovišti

• 5 týdnů dovolené

• pevnou pracovní dobu ( 8.30 – 17.00 ), víkendy a svátky nepracujeme

• Vánoční večírek a jiné akce během roku

• soutěž o dovolené

Vidíš se jako součást našeho týmu? Pokud ano, zašli nám tvůj životopis, a my se ti ozveme!

Společnost
Main Stream Investments s.r.o.
Adresa
tř. Budovatelů 2957/108, Most
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Finanční analytik, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Main Stream Investments, s.r.o., Dominika Fary
775 852 220