Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

SENIOR EXPORT MANAGER #RZf2s

Pracovní náplň:

Jste aktivní a dynamická osobnost s velmi dobrými vyjednávacími dovednostmi a schopností rozhodovat? Hledáte rozmanitou práci a rád/a cestujete? Umíte dobře anglicky?
V tom případě hledáme právě Vás.

Náplň práce:
- intenzivní komunikace s distributory, kteří distribuují naše zboží v jiných zemích (osobní, telefonická, mailová)
- rozpoznávání dobrých distributorů na jiných evropských trzích
- odpovědnost za obchodní aktivity na svěřených trzích
- rozvoj značky na nových trzích
- spoluúčast na vytváření a realizaci marketingových akcí

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení dle Vaší praxe a zkušeností
- dále prémie, bonusy a provize
- automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook
- řadu zaměstnaneckých benefitů
- program MultiSport
- letní pobyty pro děti zaměstnanců
- firemní rekreační středisko
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
- pojištění

Požadujeme:

- stabilní, dynamickou a proaktivní osobnost
- velmi dobrou znalost AJ a výhodou je další jazyk (například ruština, maďarština)
- zkušenosti z obchodu, ideálně v komunikaci se zahraničím a exportu
- schopnost vést lidi
- vynikající komunikativní a vyjednávací dovednosti
- ŘP sk. B
- zájem o další vzdělávání
- minimálně úplné střední vzdělání s maturitou

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Analytik prodeje, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek